Tanie taxi osobowe we Wrocławiu

Kim jesteśmy

Taxi w Warszawie

Nasza firma to stosunkowo młoda korporacja, która stawia na nowoczesne
rozwiązania oraz atrakcyjne ceny i zadowolenie swoich klientów. Dzięki stosowaniu atrakcyjnej polityki cenowej oraz indywidualnego podejścia do każdego z naszych klientów z usług OPTITAXI korzysta wielu mieszkańców Wrocławia. Teraz dzięki rozwojowi naszej firmy nasze usługi możemy zaproponować także mieszkańcom Wrocławia.

Naszą największą zaletą są konkurencyjne ceny oraz nowoczesny system wyceny każdej usługi. U nas zamawiając taksówkę, od razu otrzymujesz cenę za przejazd bez ukrytych kosztów. Dzięki naszej ofercie tanie taksówki we Wrocławiu są dostępne na wyciągnięcie ręki. Każdy z naszych kierowców to profesjonalista z dokładną znajomością topografii Wrocławia oraz doświadczeniem w prowadzeniu taksówki minimum 3 lata. Zatrudnieni w naszej korporacji kierowcy znają także zasady udzielania pierwszej pomocy w nagłych wypadkach.

Nasi klienci mogą wybierać pomiędzy różnymi typami samochodów. W swojej ofercie mamy możliwość wyboru pomiędzy standardowym samochodem, wersją kombi, klasą biznes oraz minibusem. Jeżeli planujesz odwiedzić Wrocław, to skorzystaj z oferty taksówek osobowych. W tym mieście pomimo upływu wielu lat nadal ciężko jest znaleźć miejsce parkingowe. Z nami unikasz tego problemu i stresu związanego ze znalezieniem parkingu

Dla większych grup w naszej ofercie znajdują się minibusy, które dostępne są przez cały tydzień 24 godziny na dobę. Stale rozwijamy swoją ofertę i stawiamy na miłą i kulturalną komunikację z klientami. Każdy klient zamawiający taksówkę otrzymuje powiadomienie SMS, w którym podana jest godzina przyjazdu taryfy oraz numer samochodu. Nasi klienci mogą skorzystać z inteligentnej aplikacji OPTITAXI – Taksówka Online, która dostępna jest na telefony z systemem Android oraz iOS. Dzięki niej będziesz mógł zapomnieć o wyszukiwaniu frazy 'taxi Wrocław'. Aplikacja pozwoli Ci zamówić usługę na konkretny adres oraz godzinę co jest niezwykle dużym ułatwieniem. Jeżeli szukasz sprawdzonego i bezpiecznego przewoźnika na terenie Wrocławia, to nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. Obsługujemy klientów na terenie Wrocławia. Gwarantujemy niskie ceny oraz ekspresową realizację usługi.

Nasze taksówki dostępne są na terenie całego Wrocławia.

Naszym jedynym celem jest zadowolenie Klientów osiągane poprzez dostarczanie usług na najwyższym poziomie w konkurencyjnych cenach. Dynamiczny rozwój firmy pozwala nam iść z duchem czasu i wprowadzać do naszej oferty nowości, bonusy tak, by zawsze dbać o komfort Pasażerów.

Topografia miasta

Nasi kierowcy świetnie orientują się w mieście, co umożliwia sprawne dotarcie do miejsca przeznaczenia.

Wybór samochodu

Nasz oferta umożliwia wybór np. standardowego samochodu do poruszania się po mieście bądź też bardziej dostosowanego do indywidualnych potrzeb Klientów, np. minibus.

Informacje na telefon

Na telefon Klienta wysłany zostanie sms z informacją o numerach samochodu i dokładnej godzinie jego przyjazdu.

Taksi na zamówienie

Nasze samochody

Taxi osobowe

Dla Państwa wygody proponujemy 4 grupy taxi:

standard

Samochody ze standardowym wyposażeniem.

kombi

Samochody o zwiększonej objętości bagażnika.

comfort

Prestiżowe samochody klasy biznes.

minibus

Klimatyzowane samochody umożliwiające przewóz od 5 do 9 osób.

Nasi kierowcy

Wszyscy nasi kierowcy są profesjonalistami:

01

Mają co najmniej 3-letnie doświadczenie, posiadają zaświadczenie lekarskie o dopuszczeniu do prowadzenia samochodów kategorii B

02

Są odpowiedzialni, punktualni, życzliwi

03

Świetnie znają topografię Wrocławia

Taksi - przykładowy samochód

NOWY FORMAT PRZEJAZDÓW

Podróżuj bezpieczniej, szybciej i wygodniej!

608 300 500

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

W przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości napisz do nas

PROFESJONALIŚCI W KAŻDYM CALU!

Kontakt

Wyślij e-mail. Wszystkie pola oznaczone gwiazdką * są wymagane.

Jesteśmy młodą korporacją stawiającą na innowacyjne rozwiązania. Za sprawą dotychczasowego indywidualnego podejścia do klienta, każdego dnia z naszych usług korzystają obecnie mieszkańcy całej Warszawy oraz podróżni a teraz również taką możliwość przedstawiamy mieszkańcom Wrocławia. Nieustannie dążymy do perfekcji poprzez doskonalenie umiejętności doświadczonej już kadry. Naszym atutem jest konkurencyjna cena oraz nowatorski system wyceny usługi. Już w chwili zamawiania usługi, jako jedyna firma taksówkarska we Wrocławiu poinformujemy Cię o całym koszcie transportu.

Wybierając naszą ofertą otrzymujesz tanią taxi, Wrocław i okolice, dzięki atrakcyjnej cenie jest na wyciągnięcie ręki. Doskonała znajomość topografii miasta wśród naszych pracowników sprawia, iż podróżowanie odbywa się szybko i sprawnie. Co więcej, każdy kierowca posiada minimum 3 letnie doświadczenie w prowadzeniu taksówki oraz umiejętności z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Korzystając z usług OPTiTAXI otrzymujesz możliwość wyboru odpowiedniego dla siebie samochodu. Dysponujemy czterema typami pojazdów: standardowym samochodem, wersją kombi, klasą biznes oraz minibusem.

Jeśli planujesz podróż do zatłoczonych rejonów lub charakterystycznych punktów miasta, wybierz taxi osobową, Wrocław ciągle nie posiada dostatecznej ilości miejsc parkingowych. Nie trać nerwów oraz czasu na poszukiwanie miejsc parkingowych, zadzwoń, a my dostarczymy Cię we wskazane miejsce.

Podróżujesz z dużą grupą znajomych? Jeśli tak – skorzystaj z floty naszych minibusów! Jesteśmy dla Ciebie dostępni od poniedziałku do niedzieli przez 24 godziny. Przykładamy ogromną wagę do komunikacji z klientami. Po złożeniu zamówienia transportu wysyłamy do klienta wiadomość SMS zawierającą numer taksówki oraz godzinę jej przybycia. Wychodzimy naprzeciw wszystkim osobom korzystającym z nowoczesnych technologii poprzez aplikację przeznaczoną urządzenia mobilne „OPiTaxi – Taksówka Online”. Z jej pomocą bez trudu zamówisz taryfę pod wskazany adres bez konieczności przeszukiwania w przeglądarce internetowej tysiąca odnośników z frazą „taxi Wrocław”. Poszukujesz sprawdzonego i bezpiecznego przewoźnika na terenie Stolicy? Postaw na OPTiTAXI. Zagwarantujemy Ci najlepszą taxi, Wrocław
to nasz region działań, dzięki czemu błyskawicznie dotrzesz we wskazane miejsce.